Sağlık Çalışanlarına 1 Derece Verilmeye Başlandı

Sıradaki içerik:

Sağlık Çalışanlarına 1 Derece Verilmeye Başlandı

Dişhekimliğinde Hipnoz Eğitimleri

avatar

Dt. Merve Hakan

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Tarih ve Yer:

Temel Eğitim: 20 Şubat 2016, İstanbul
İleri Seviye: 21 Şubat 2016, İstanbul
 
Kontenjan: 20 Kişi
 

Temel Eğitim ve İleri Seviye

Prof. Dr. Muzaffer Ateş, uzun yıllar emek verdiği ve üzerinde çalıştığı bilimsel hipnoz konusunda 1 tam gün süren eğitimler veriyor. Yeni başlayanlar veya başlamak isteyenler “Temel Seviye” eğitime, daha önce Temel Eğitim’e katılmış olanlar ise “İleri Seviye”ye katılabiliyor.
Temel Eğitim olarak adlandırılan bir günlük çalışmada önce hipnoz hakkında genel bilgiler ve çeşitli hipnoz uygulama yöntemleri anlatılıyor. Katılımcıların yeterli teorik bilgi seviyesine erişmelerinin ardından, eğitimin uygulamalı bölümüne geçiliyor. Bu bölümde ikili pratik uygulamalar sayesinde her katılımcı hipnoz uygulama imkânına sahip oluyor.
 
Temel ve İleri Seviye Uygulamalı Hipnoz Eğitimleri’nin her biri, yarım gün teorik, yarım gün pratik olarak planlanmıştır ancak eğitimin akışına göre kısmi değişikler yapılması mümkündür.
 
 
Katılım Ücreti: 
Temel Eğitim: 550 TL
İleri Seviye: 550 TL
Temel+İleri: 1.000 TL
**Yukarıda belirtilenler, ilk 10 kayıt için uygulanan indirimli fiyat olup; 11. kayıttan itibaren tek gün kayıtları için 700 TL, her ikisine de kayıt yaptıranlar için 1.300 TL olarak uygulanacaktır.
Fiyata Dahil: Eğitim seminerine katılım. Eğitim materyal, malzeme ve dokümanları. Eğitim esnasında verilen öğle yemeği ve kahve molası ikramları. Sertifika.
 
 
Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin:

İlhan Köse – 0212 481 02 20 veya 0555 518 87 27

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli