“Mesleğimiz Tehlikede!”

Sıradaki içerik:

“Mesleğimiz Tehlikede!”

Dişhekimliğinde Hipnoz Kursları (Temel ve İleri Seviye)

avatar

Dt. Merve Hakan

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yer ve Tarih:
Temel Eğitim: 15 Kasım 2014, İstanbul

İleri Seviye: 16 Kasım 2014, İstanbul
 
Kontenjan: 20 Kişi
 
Hipnoz konusunda uzun yıllara dayalı deneyimi ve birikimiyle tanınan Prof. Dr. Muzaffer Ateş, bilgi ve tecrübesini, katılımcı herimlerle paylaşıyor. Bilimsel temellere dayalı hipnoz uygulamalarını hem teorik anlamda en iyi bilen, hem de büyük bir başarıyla uygulayan Prof. Ateş’in vereceği eğitim “Temel” ve “İleri Seviye” olmak üzere iki basamaktan oluşuyor.
 
 
TEMEL EĞİTİM VE İLERİ SEVİYE KURSLARI
Prof. Dr. Muzaffer Ateş, uzun yıllar emek verdiği ve üzerinde çalıştığı bilimsel hipnoz konusunda 1 tam gün süren eğitimler veriyor. Yeni başlayanlar veya başlamak isteyenler “Temel Seviye” eğitime, daha önce Temel Eğitim’e katılmış olanlar ise “İleri Seviye”ye katılabiliyor.

Temel Eğitim olarak adlandırılan bir günlük çalışmada önce hipnoz hakkında genel bilgiler ve çeşitli hipnoz uygulama yöntemleri anlatılıyor. Katılımcıların yeterli teorik bilgi seviyesine erişmelerinin ardından, eğitimin uygulamalı bölümüne geçiliyor. Bu bölümde ikili pratik uygulamalar sayesinde her katılımcı hipnoz uygulama imkânına sahip oluyor.
 
Temel ve İleri Seviye Uygulamalı Hipnoz Eğitimleri’nin her biri, yarım gün teorik, yarım gün pratik olarak planlanmıştır ancak eğitimin akışına göre kısmi değişikler yapılması mümkündür.
 
*Detaylı Bilgi, Katılım Ücreti ve İletişim için: https://www.vyg.com.tr/Dishekimliginde-Hipnoz-Kurslari-Temel–Ileri-Seviye-u42.html
**Kaynak: vyg.com.tr 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli